+420 720 800 380 info@vyklidit-nemovitost.cz

Vyklízení pozůstalostí

S vyklizením pozůstalosti vám pomůžeme

Ztráta blízkého člověka je jedním z nejnáročnějších momentů v životě každého z nás. Ať už se jedná o dědečka, maminku nebo dceru, někdy je nutné v krátkém čase vyklidit celé byty i domy. Vedle pohřbu je potřeba zařídit spoustu dalších věcí, což je v období po ztrátě blízkého člověka emočně i psychicky velice náročné. Přenechejte proto část svých starostí nám, abyste měli prostor trávit čas s rodinou. Postaráme se za vás o vyklizení jakékoli nemovitosti, ať už vaší nebo pronajaté a zařídíme vše potřebné, aby byly prostory vyklizeny v termínu, který si vyberete.

Vyklízení pozůstalosti rychle a bez problémů

Není nemovitost vaše? Potřebujete udržet dobré vztahy se sousedy? Při naší práci dbáme na vše, co s vyklízením souvisí. Zajistíme potřebné kontejnery i dodávky a vše provedeme co nejtišeji, abychom nerušili vaše sousedy. Vyřešíme špatně dostupné příjezdové cesty a všechny věci na vyhození zlikvidujeme maximálně ekologicky. S námi si nemusíte dělat žádné starosti. 

Zajistíme další potřebné práce

Vedle vyklízení bytů, vyklízení domů, vyklízení sklepů a pozůstalostí pro vás zajistíme také malování a drobné rekonstrukce. Často vyklízíme pronajaté byty a domy, které je potřeba uvést do původního stavu ještě před vypovězením smlouvy. Někdy to obnáší malování či drobné úpravy zahrad. Rádi pro vás zajistíme i tyto služby. Tak, abyste se nemuseli o nic starat nebo poptávat další firmy. U nás najdete vše, co budete potřebovat. Rychle, spolehlivě a bez zbytečných průtahů.

Obrátit se na nás můžete také kvůli samotným malířským pracím. Třeba v momentě, kdy máte vystěhovaný byt a potřebujete ho vymalovat před předáním.

Máte zájem o nezávislou cenovou nabídku?

Kontaktujte nás na tel. +420 720 800 380 nebo prostřednictvím našeho poptávkového formuláře.

Vyklízení pozůstalostí Děčín

Čistý interiér zvýší cenu vaší nemovitosti Domy jsou v dnešní době velice ceněné. Jestliže jste jeden zdědili, byla by škoda nechávat ho v původním stavu.

Vyklizení pozůstalosti Mělník

Hledáte někoho, kdo vám pomůže s vyklizením pozůstalosti v Mělníku? Pak jste na správném místě. Poradíme si jak s menšími byty, tak s rozsáhlými nemovitostmi.

Vyklizení pozůstalosti Teplice

Nemovitost plná věcí připravených k vyklizení? Pro nás žádný problém. Nabízíme vyklizení pozůstalosti v Teplicích za rozumnou cenu.

Vyklizení pozůstalosti Ústí nad Labem

Zděděná nemovitost je nejen plná nábytku a nepotřebných věcí. Uvnitř se nachází také spoustu vzpomínek, kterých by byla škoda zbytečně se zbavovat. A my to moc dobře chápeme.

Vyklizení pozůstalosti Most

Prodáváte zděděný byt, nebo se do něj chcete nastěhovat? Než jej budete moct pohodlně prodat nebo používat, bude potřeba zajistit celou řadu důležitých věcí. Mezi ně patří i vyklizení.

Jak bude vyklízení probíhat?

Před samotným zahájením vyklízení daného objektu je třeba znát několik základních informací, tak aby vyklízení proběhlo rychle a bez zbytečných průtahů.

Připravte si seznam

V prvé řadě je třeba jasně specifikovat, jaké věci jsou předmětem vyklízení. Může jít například o kompletní vyklizení nábytku včetně zařízení nebo pouze o vyklizení nepotřebného harampádí. 

Osobní prohlídka a upřesnění detailů

Velice rádi k vám přijedeme celou akci naplánovat. Pro osobní prohlídku je nutné nám sdělit adresu místa vyklízení a termín schůzky. Rádi se přizpůsobíme vašim časovým možnostem. Při osobní prohlídce projdeme celý plán vyklízení a navrhneme nejlepší řešení společně s předpokládanou cenou.

Cena za vyklízení

Cenu vyklízení ovlivňuje celá řada faktorů. Je proto velice důležité se domluvit i na těch nejmenších detailech. Cenu může ovlivnit např. dostupnost vyklízené jednotky, patro v níž se nachází, objem a samotný druh likvidovaných věcí.