+420 720 800 380 info@vyklidit-nemovitost.cz

Malování a drobné úpravy zahrad

Malování jsou nám vlastní

Provádíme malování se zaměřením na vysokou kvalitu. Nejčastěji malujeme nemovitosti, které jsou připravované do prodeje, ale zákazníci se na nás následně obracejí i s požadavky na malování prostor tam, kde bydlí. Malování a drobné úklidy zahrad patří ke službám, které naši klienti poptávají zároveň s vyklízením bytů, vyklízením domů, pozůstalostí a vyklízením sklepů

Úklidy zahrad

Vyřezat keře, posekat vysokou lebedu a uklidit harampádí, ani to není pro nás problém. Po ruce máme pily, křovinořezy, přívěsné vozíky. 

Kontaktujte nás a dohodněte se ještě dnes

Kontaktujte nás a my se přijedeme podívat na prostory, které potřebujete vyklidit nebo vymalovat. Jsme tu pro vás při vyklízení komerčních prostor Mělník, vyklízení bytů Teplice nebo vyklízení domů Ústí nad Labem. A mnohem víc. Náš okruh působnosti je široký – přijedeme, kam budete potřebovat. Dopravíme k vám veškeré nářadí a další vybavení, nutné k práci. Váš nepořádek je naší starostí. Napište nám nebo zavolejte a dohodněte si služby profesionální vyklízecí firmy.

Máte zájem o nezávislou cenovou nabídku?

Kontaktujte nás na tel. +420 720 800 380 nebo prostřednictvím našeho poptávkového formuláře.

V přípravě

Prosíme o strpení. V tuto chvíli zde připravujeme články týkající se našich regionů.

Jak bude vyklízení probíhat?

Před samotným zahájením vyklízení daného objektu je třeba znát několik základních informací, tak aby vyklízení proběhlo rychle a bez zbytečných průtahů.

Připravte si seznam

V prvé řadě je třeba jasně specifikovat, jaké věci jsou předmětem vyklízení. Může jít například o kompletní vyklizení nábytku včetně zařízení nebo pouze o vyklizení nepotřebného harampádí. 

Osobní prohlídka a upřesnění detailů

Velice rádi k vám přijedeme celou akci naplánovat. Pro osobní prohlídku je nutné nám sdělit adresu místa vyklízení a termín schůzky. Rádi se přizpůsobíme vašim časovým možnostem. Při osobní prohlídce projdeme celý plán vyklízení a navrhneme nejlepší řešení společně s předpokládanou cenou.

Cena za vyklízení

Cenu vyklízení ovlivňuje celá řada faktorů. Je proto velice důležité se domluvit i na těch nejmenších detailech. Cenu může ovlivnit např. dostupnost vyklízené jednotky, patro v níž se nachází, objem a samotný druh likvidovaných věcí.