+420 720 800 380 info@vyklidit-nemovitost.cz

Malování a drobné úpravy zahrad

Malování jsou nám vlastní

Provádíme malování se zaměřením na vysokou kvalitu. Nejčastěji malujeme nemovitosti, které jsou připravované do prodeje, ale zákazníci se na nás následně obracejí i s požadavky na malování prostor tam, kde bydlí. Malování a drobné úklidy zahrad patří ke službám, které naši klienti poptávají zároveň s vyklízením bytů, vyklízením domů, pozůstalostí a vyklízením sklepů

Úklidy zahrad

Vyřezat keře, posekat vysokou lebedu a uklidit harampádí, ani to není pro nás problém. Po ruce máme pily, křovinořezy, přívěsné vozíky. 

Kontaktujte nás a dohodněte se ještě dnes

Kontaktujte nás a my se přijedeme podívat na prostory, které potřebujete vyklidit nebo vymalovat. Jsme tu pro vás při vyklízení komerčních prostor Mělník, vyklízení bytů Teplice nebo vyklízení domů Ústí nad Labem. A mnohem víc. Náš okruh působnosti je široký – přijedeme, kam budete potřebovat. Dopravíme k vám veškeré nářadí a další vybavení, nutné k práci. Váš nepořádek je naší starostí. Napište nám nebo zavolejte a dohodněte si služby profesionální vyklízecí firmy.

Máte zájem o nezávislou cenovou nabídku?

Kontaktujte nás na tel. +420 720 800 380 nebo prostřednictvím našeho poptávkového formuláře.

Not Found

Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.

Jak bude vyklízení probíhat?

Před samotným zahájením vyklízení daného objektu je třeba znát několik základních informací, tak aby vyklízení proběhlo rychle a bez zbytečných průtahů.

Připravte si seznam

V prvé řadě je třeba jasně specifikovat, jaké věci jsou předmětem vyklízení. Může jít například o kompletní vyklizení nábytku včetně zařízení nebo pouze o vyklizení nepotřebného harampádí. 

Osobní prohlídka a upřesnění detailů

Velice rádi k vám přijedeme celou akci naplánovat. Pro osobní prohlídku je nutné nám sdělit adresu místa vyklízení a termín schůzky. Rádi se přizpůsobíme vašim časovým možnostem. Při osobní prohlídce projdeme celý plán vyklízení a navrhneme nejlepší řešení společně s předpokládanou cenou.

Cena za vyklízení

Cenu vyklízení ovlivňuje celá řada faktorů. Je proto velice důležité se domluvit i na těch nejmenších detailech. Cenu může ovlivnit např. dostupnost vyklízené jednotky, patro v níž se nachází, objem a samotný druh likvidovaných věcí.