+420 720 800 380 info@vyklidit-nemovitost.cz

Vyklizení pozůstalosti Roudnice nad Labem

Vyklizení pozůstalosti Roudnice nad Labem

Zdědili jste byt, případně velký dům? Než jej začnete sami používat, nebo jej někomu prodáte, bude potřeba ho nejprve vyklidit. A to může zabrat spoustu času. Pokud tento čas potřebujete věnovat jiným činnostem, pak jsme připraveni vám kdykoliv pomoct. Nabízíme totiž služby v oblasti vyklízení pozůstalostí v Roudnici nad Labem. Za rozumné ceny a s individuálním přístupem nejen k termínům.

Na všem se dá domluvit

Někdy se sejde víc věcí najednou. Řešit proto vyklizení pozůstalosti bývá až na posledním místě ve vašem seznamu. Horší to je ale ve chvíli, když nemáte dostatek času, ale zároveň potřebujete vaši nemovitost vyklidit co nejrychleji. V tom případě jsme tu pro vás my, abychom vám uvolnili ruce. Rádi se s vámi domluvíme a vytrhneme vám trn z paty i v šibeničních termínech. Pracujeme šetrně nejen vzhledem k vaší aktuální situaci. Práci odvedeme vždy pečlivě a tak, abychom zbytečně nerušili nejen vaše sousedy. Všechny nepotřebné věci si následně odvezeme a ekologicky zlikvidujeme. U nás totiž sázíme na individuální přístup a věříme, že na všem se dá domluvit.

Vyklizením to nekončí

Chystáte se prodat dům? Pak vám jen samotné vyklizení zřejmě stačit nebude. Statistiky sice dokládají, že máte větší šanci prodat dům, pokud je vyklizený. Proč ale vaše šance ještě nezvýšit? Proto vám nabízíme doplňkové služby, které vám pomohou uspět na realitním trhu mnohem rychleji. To samé ovšem platí i v případě, kdy budete ve vašem bytě chtít žít. Vyklizený dům s vymalovanými pokoji přece jen působí mnohem lépe než stará omítka. Postaráme se také o drobné rekonstrukce, které kvalitu života i ve starším domě výrazně zvýší. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle +420 720 800 380, nebo vyplnit poptávkový formulář. Společně se pak domluvíme na vhodném termínu, v němž se postaráme jak o vyklizení pozůstalosti, tak o další smluvené práce.