+420 720 800 380 info@vyklidit-nemovitost.cz

Vyklizení pozůstalosti Ústí nad Labem

O vzpomínky vás nepřipravíme

Zděděná nemovitost je nejen plná nábytku a nepotřebných věcí. Uvnitř se nachází také spoustu vzpomínek, kterých by byla škoda zbytečně se zbavovat. A my to moc dobře chápeme. Naše služby v oblasti vyklízení pozůstalostí v Ústí nad Labem proto sází nejen na pečlivě odvedenou práci, ale také individuální přístup. Než se vrhneme na samotné vyklízení, nejprve si společně promluvíme. Vy nám řeknete, co si vlastně přejete vyklidit, a jaké části domu byste raději nechali zachované. Na základě vašich pokynů se pak pustíme do práce.

Vyklizení pozůstalosti Ústí nad Labem

Spokojený zákazník je pro nás vším. Proto nás neváhejte kontaktovat ani v případě, kdy budete potřebovat vaši nemovitost vyklidit v šibeničním termínu. Rádi si s vámi o vaší situaci promluvíme nejen po telefonu, ale také při osobní konzultaci. Společně pak určitě najdeme takové datum, které vám bude vyhovovat. A k němu můžeme přihodit i další balík služeb, abychom vám výrazně usnadnili prodej nebo další používání nemovitosti. Postaráme se například o vymalování místností a drobné rekonstrukce. Často vyklízíme i pronajaté byty před vypovězením smlouvy. Moc dobře tedy víme, jak je uvést do původního stavu.

O nepotřebné věci se postaráme

Jak vlastně spolupráce probíhá? Nejprve se domluvíme na podrobnostech. Na základě vašich informací k vám poté pošleme tým zkušených pracovníků, kteří zajistí všechny smluvené práce. A to včetně odvozu nepotřebných věcí. Kde to je potřeba, tak tam zajistíme i jejich ekologické zlikvidování. Vsadit na profesionály můžete i vy. Stačí nám zavolat na telefonní číslo +420 720 800 380, nebo nás kontaktovat skrze poptávkový formulář. Rádi se s vámi domluvíme nejen na vyklizení vaší nemovitosti, ale také dalších dodatkových službách, které nabízíme.