+420 720 800 380 info@vyklidit-nemovitost.cz

Vyklizení pozůstalosti Teplice

Vyklizení zvyšuje cenu nemovitosti

Zdědili jste nemovitost? Nechávat ji v původním stavu bez jakéhokoliv lidského kontaktu by nebylo příliš rozumné. Brzy by váš dům začal chátrat a následně také ztrácet na hodnotě. To samé ale platí i v případě, kdy jej budete chtít prodat. Vyklizený a zrekonstruovaný byt totiž prodáte mnohem rychleji a za lepší peníze. Proto vám nabízíme služby v oblasti vyklízení pozůstalostí v Teplicích. Pomůžeme vám nejen před prodejem, ale také před tím, než se do vašeho nového domu nebo bytu nastěhujete.

Vyklizení pozůstalosti Teplice

Jak spolupráce s námi probíhá? Začnete to na telefonu, kde si nejprve upřesníme nejdůležitější informace. Mezi ně patří nejen vaše adresa, ale také vhodné datum. Nebojte se nás kontaktovat ani v případě, kdy máte na vyklizení jen málo času. Rádi se s vámi domluvíme na alternativních termínech, které vám budou vyhovovat. Po domluvení termínu k vám pošleme tým zkušených pracovníků. Ti následně zajistí nejen samotné vyklizení pozůstalosti, ale také další smluvené služby. Mezi ně patří například vymalování místností nebo drobné rekonstrukce, díky nimž můžete vrátit byt do původního stavu při podpisu nájemní smlouvy.

Kontaktujte nás

O tom, co se bude dít dál, rozhodne naše domluva. Nechceme vás připravit o vzpomínky nebo oblíbené předměty. Proto si s sebou odvezeme jen to, co už nebudete potřebovat. Tyto věci následně ekologicky zlikvidujeme. Pokud tedy i vy máte zájem o šetrné a spolehlivé vyklizení pozůstalosti, kontaktujte nás. Jsme k zastižení na telefonním čísle +420 720 800 380. Můžete nás oslovit také s pomocí poptávkového formuláře, díky němuž můžete jednoduše vyřídit všechny potřebné náležitosti bez nutnosti telefonátu.