+420 720 800 380 info@vyklidit-nemovitost.cz

Vyklizení pozůstalosti Mělník

Pomůžeme vám vyklidit

Hledáte někoho, kdo vám pomůže s vyklizením pozůstalosti v Mělníku? Pak jste na správném místě. Stačí nás kontaktovat a domluvit se na rozsahu prací a požadovaném termínu. Rádi se postaráme jak o malé byty, tak o rozsáhlé nemovitosti. A to i v šibeničních termínech. Věříme totiž v individuální přístup. A také v to, že se na všem dá domluvit.

Vyklizený byt se lépe prodá

Domluvou to ostatně celé začíná. Stačí nám zavolat. Nebo napsat skrze poptávkový formulář. Na základě informací, které od vás dostaneme, k vám následně pošleme tým zkušených pracovníků. Ti se postarají nejen o vyklizení pozůstalosti, ale případně také další provedení dalších služeb, které si s námi domluvíte. Nabízíme například vymalování místností a drobné rekonstrukce. Ty přijdou vhod především v případě, kdy budete vracet pronajatý byt do rukou vlastníka. Ale také když v něm budete chtít bydlet, případně jej prodat. Právě vymalovaný, opravený a vyklizený byt se totiž prodá mnohem rychleji a za lepší cenu.

Vyklizení pozůstalosti Mělník

Abychom vás nepřipravili o cenné vzpomínky, odvezeme si jen to, co opravdu nepotřebujete. Rozhodně vám nevezmeme rodinné fotografie, záznamy z dovolených nebo jiné památky na vaše blízké. To, co už potřebovat nebudete, naložíme, a pokud to budeme potřeba, tyto věci ekologicky zlikvidujeme. Jestliže tedy máte zájem o šetrné a spolehlivé vyklizení pozůstalosti, kontaktujte nás. Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 720 800 380. Ozvat se nám můžete i skrze poptávkový formulář. Tam vám stačí vyplnit adresu, termín a další potřebné náležitosti, díky nimž k vám budeme moct v preferovaném termínu dorazit. Nebo se případně domluvit na dalších podrobnostech.