+420 720 800 380 info@vyklidit-nemovitost.cz

Vyklízení nemovitostí Ústí nad Labem

Ulehčíme vám od starostí

Někdy je až k nevíře, kolik haraburdí se uvnitř nemovitosti dokáže nasbírat. Stačí pár let a tento problém vám přeroste přes hlavu. Co pak budete dělat, když ji budete chtít prodat dalším majitelům? A co když si zrovna jednu koupíte, ale je plná věcí, které nepotřebujete. Nemusíte mít strach, máme pro vás řešení, které vás nebude stát úsilí ani moc peněz. Nabízíme totiž služby v oblasti vyklízení nemovitostí v Ústí nad Labem. A rádi pomůžeme i vám.

Vyklízení nemovitostí Ústí nad Labem

Říká se, že vyklizená nemovitost se lépe prodává. A to nejen co se rychlosti týče, ale také po stránce prodejní ceny. To je sice pravda, ale někteří prodejci na tuto radu nedbají. Jestliže si tedy koupíte dům nebo byt plný zbytečného haraburdí, nemusíte ihned propadat panice. Zavolejte nám. Domluvte se s námi na podrobnostech, a my se o tento problém rádi postaráme. Uklízíme šetrně. To znamená, že vás nepřipravíme o vzpomínky nebo cenné věci. Zkrátka odvezeme jen ty věci, které už opravdu potřebovat nebudete. A to, co odvezeme s sebou, navíc ekologicky zlikvidujeme.

Termín, který vám bude vyhovovat

Spokojenost našich zákazníků je pro nás vším. Proto jsme schopni upravit termíny tak, aby vám dokonale vyhovovaly. A to i v případě, kdy budou opravdu šibeniční. Proto se nám nebojte ozvat ani v případě, kdy potřebujete mít vaši nemovitost vyklizenou co nejrychleji. Rádi s vámi najdeme to nejlepší datum, se kterým budete spojení. Stačí nám zavolat na telefonní číslo +420 720 800 380, případně ke kontaktu s námi využijte poptávkový formulář. Nezapomeňte do něj ale přiložit další kontaktní informace, abychom se vám mohli ozvat nejen s cenovou kalkulací a dalšími náležitostmi. O samotnou práci a odvoz už se postaráme sami.